Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Provider
sr: Провајдер

en: Bundle
sr: Пакет
