Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Report
ta: அறிக்கை

en: Bundle
ta: பொதி
