Layout Builder Usage Reports (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Label
ur: عنوان

en: Filter
ur: فلٹر

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Bundle
ur: بنڈل
