Layout Builder Usage Reports (1.0.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Label
hi: लेबल

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Bundle
hi: पोटली
