Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Label
es: Etiqueta

en: Filter
es: Filtro

en: Node Title
es: Título del nodo

en: Provider
es: Proveedor

en: Report
es: Informe

en: Bundle
es: Paquete

en: Node language
es: Idioma del nodo

en: Node Bundle
es: Envoltura de Nodo

en: Plugin ID
es: ID de extensión
