Layout Builder Usage Reports (1.0.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Label
tr: Etiket

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Node Title
tr: Düğüm Başlığı

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Report
tr: Rapor

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Node language
tr: Düğüm dili

en: Node Bundle
tr: Düğüm Paketi

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
