Layout Builder Widget (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Revert to defaults
ca: Torna als valors predeterminats

en: Hidden
ca: Ocult

en: About
ca: Detalls

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Shown
ca: Mostrat

en: A field widget for Layout Builder.
ca: Un giny de camp pel Layout Builder.

en: Show content preview
ca: Mostra la previsualització del contingut
