Layout Builder Widget (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Revert to defaults
it: Ripristina alle impostazioni iniziali

en: Hidden
it: Nascosto

en: About
it: Informazioni

en: Discard changes
it: Abbandona le modifiche

en: Shown
it: Mostrato
