Layout Builder Widget (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Revert to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Hidden
ja: 非表示

en: About
ja: アバウト

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Shown
ja: 表示

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー

en: The layout override has been saved.
ja: レイアウトのオーバーライドを保存しました。
