Layout Builder Widget (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Revert to defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: About
nl: Over

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Shown
nl: Weergegeven

en: The layout override has been saved.
nl: De overschreven lay-out is opgeslagen.

en: A field widget for Layout Builder.
nl: Een veld-widget voor Layout Builder.

en: Show content preview
nl: Voorbeeldweergave tonen
