Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Region
fi: Alue

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Block
fi: Lohko

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Regions
fi: Alueet
