Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Layout
he: פריסה

en: Block
he: בלוק

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Blocks
he: בלוקים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
