Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: Block
hr: Blok

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
