Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Region
ku: ناوچە

en: Block
ku: بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: About
ku: دەربارە
