Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Blocks
am: ጥምረቶች
