Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Region
ar: المنطقة

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: الصندوق

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
