Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Blocks
be: Блокі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
