Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Region
el: Περιοχή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
