Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
