Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: Region
is: Svæði

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
