Layout Config Block (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Label
nn: Etikett

en: Block
nn: Blokk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
