Custom Layouts (01.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
