Custom Layouts (01.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: شناسه

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: The log entry explaining the changes in this revision.
fa: تاریخچه تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید را ثبت کنید.
