Custom Layouts (01.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Layout type
nl: Opmaakinstellingen

en: Custom layout
nl: Aangepaste lay-out

en: The revision ID.
nl: Revisie-ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
nl: Het log-item waar de wijzigingen in deze revisie worden uitgelegd.
