Custom Layouts (01.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Changed
cs: Změněno

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: The revision ID.
cs: ID revize.
