Custom Layouts (01.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: The revision ID.
el: Το ID της αναθεώρησης.
