Custom Layouts (01.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Layout
et: Paigutus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Language settings
et: Keelesätted

en: The revision ID.
et: Redaktsiooni ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.
