Custom Layouts (01.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: Custom layout
fi: Kustomoitu ulkoasu

en: The revision ID.
fi: Version ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
fi: Lokimerkintä, joka selittää tämän revision muutokset.
