Custom Layouts (01.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Language settings
hr: Postavke jezika
