Custom Layouts (01.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
