Custom Layouts (01.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា
