Custom Layouts (01.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
