Custom Layouts (01.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी
