Custom Layouts (01.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar
