Custom Layouts (01.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Changed
oc: Modificat

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics

en: Custom layout
oc: Mesa en pagina personalizada
