Custom Layouts (01.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Create new revision
pt: Criar nova revisão

en: Changed
pt: Alterado

en: Language settings
pt: Configurações de idioma

en: Layout type
pt: Tipo de Layout

en: The revision ID.
pt: O ID de revisão.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
pt: A entrada de log que explica as mudanças nesta revisão.
