Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Language settings
be: Моўныя налады
