Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Layout
ca: Disposició

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: The revision ID.
ca: L'ID de la revisió.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ca: L'entrada de registre que explica els canvis d'aquesta revisió.
