Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Create new revision
de: Neue Revision erstellen

en: Changed
de: Geändert

en: Language settings
de: Spracheinstellungen

en: Layout type
de: Layout-Typ

en: Custom layout
de: Benutzerdefiniertes Layout

en: The revision ID.
de: Versions-ID.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
de: Protokolleintrag, der die Änderungen dieser Revision erklärt

en: Layout Regions
de: Layout-Regionen
