Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj
