Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak
