Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Custom layout
hu: Egyedi elrendezés

en: The revision ID.
hu: A változat azonosítója.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
hu: Az e változat módosításait ismertető naplóbejegyzés.
