Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ
