Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Layout
id: Tata letak

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: Changed
id: Berubah

en: Language settings
id: Pengaturan bahasa

en: The revision ID.
id: ID revisi

en: The log entry explaining the changes in this revision.
id: Entri log menjelaskan perubahan dalam revisi ini.
