Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: The revision ID.
lt: Versijos ID.
