Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Layout
pl: Układ

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Custom layout
pl: Własny układ

en: The revision ID.
pl: ID wersji

en: The log entry explaining the changes in this revision.
pl: Wpis dziennika wyjaśnia zmiany w tej wersji.
