Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: The revision ID.
ro: ID-ul reviziei.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ro: Intrarea din jurnal care explică schimbările din această revizie.
