Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: The revision ID.
sv: ID-nummer för versionen.
