Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Create new revision
ta: புதிய மறுபதிவை உருவாக்கு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language settings
ta: மொழி அமைவுகள்
