Custom Layouts (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Layout
uk: Макет

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Changed
uk: Змінено

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Custom layout
uk: Власний макет

en: The revision ID.
uk: Ідентифікатор редакції.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
uk: Запис журналу, що пояснює зміни в цій редакції.

en: Layout Regions
uk: Області макету
